HJCH, SGRJCH, RJCH, RCH, HCH, HSCH, HGRCH, SGRCH, ISCH C.I.E.VHC.

Don Gio Shahrastani

Res Junior European Winner, 2x Derby Winner, Junior Club Winner, 2x Club Winner,
Cruft's qualification
, Veterán Best In Show III.
Hungária Jugend Champion, SzerbJugend Champion, Román Jugend Champion, Román Champion, Hungária Champion, Hungária Show Champion, Hungária Grand Champion, Szerb Champion, Veterán Champion
InterShow Champion
,

 



pictures
 
  video      







import from Czehina
ICH CHFIN, CH LIT, CH RUS, CH CR, JWCH Tuliketun Runo - Ratsu-JUN CH CR, CH CR, JWCH Best Queen Shahrastani
angol szetter orange-belton kan
Korrekt harapás, komplett fogazat / full dentition HD:B

született: 2006.március 10.

Tenyésztő: Daniela Sejlova

Törzskönyv

 

IntCh., SfCh., RusCh., CrCh.WjCh
Tuliketun
Runo-Ratsu
INT Ch Dunley Brawley On Hardwin Gentle
Fanchon Rodmond Gage Lynann
Am Ch Kadon`s Camelot Unbridled
Am Ch Lynann`s Fanchon Sapphires
NlCh. Fanchon Dulcia Pazagon Winnie
Nl Ch Fanchon Yours Trully of Lynann
Kadon`s Gonna Be A Party Doll
Ch, Eur Winner-00,
FinWinner-03-04,
Swed Winner-01,
Pol Winner-00
Balt Winner 98-00
Tuliketun Utu-Keiju
Fin Winner-98, Swed winner-99
Tuliketun Avain-Huipulle
Am Ch Fieldplay`s Key Coloration
Tuliketun Tauka- Taika -Tuu
Tuliketun Aamunutuhuntu
Ch, Eur Winner-91 Fairray Mannix
Barnsett Amlable Orange by Fairray
WjCh.
Best Queen Shahrastani
Chan z Podripskych Poli
Fairray Tyfoon
AUST CH.Toyon Somerset Sam
NED. CH. Fairray Moonrocker
Gipsy Z Podripskych Poli
Alf
Wiktoria Z Podripskych Poli
Fairray Triomph
CH.AUST. Toyon Somerset Sam
AUST.CH.Dazzling Che Graylors
AUST.CH.Glamormoon Sunset Blue
Fairray Orange -Blaze
LUX. CH. NED. CH. Fairray Charming Orange Canarque
NED. CH. Fairray Naughty Orange Shady

 

Kiállítási eredmények

 

>
2007. február 10.
BRNO-CACIB
MVDr. C. Srámek(Cz)
kitünő 1. CAJC, Best Junior Dog
2007.április 01.
Kanjiza  Serbie CACIB 
Velimir Netkovic(SR)
fiatal osztály Prvak Raz Mladih BOB
2007. április 15.
Pápa CAC 
Nagy István
fiatal osztály Kit 1.  HPJ
2007. április 22.
CAC Túrkeve 
Szabó Sándor
fiatal osztály  HPJ
2007. május 20.
Cifer Slovákia Klubkiállítás
Maria Koric MVDr.
fiatal osztály Kitűnő I
2007. május 27.
Budapest, CACIB
W.F.Arxhoek (Nl)
fiatal osztály kitűnő I. HPJ
Don Gio  ezzel az eredménnyel elérte a Hungaria Junior Champion  címet. Gratulálunk!
2007.június 09.
Zagreb Európa Kiállítás
Nagy István
fiatal osztály kit II. 7/2
Res.Junior Europa.Winner
2007.július 01.
ADA( Serbia)
Nagy István
fiatal osztály  Kit.I. PRM Best Junior BOB. BOG
2007. július 07.
Budapest CAC
Erdősné Balogh Zsuzsa
fiatal osztály Kit. I, HPJ, Best Junior, BOB
2007. július 08.
Budapes Derby

Kiállítás és csoport bíró:
Kollonay László
Junior csoportbíró :
Erdősné Balogh Zsuzsanna
fiatal osztály Kit:I. HPJ,Derby Winner 2007, Best Junior ,
BOB. Derby Junior, BOG.
BOG III.,Derby BIS
13 legjobb kutyája közé választva.
2007. július 21.
Oberwart CACIB
Bíró: Gyárfás Marianne
Csoport bíró: Anna Harens
jugend class exellent 1.
JUGENDBESTER , Best Junior,
Junior Gruppe III.
2007. július 29.
Győr CAC
Kollonay László
fiatal osztály Kit. I. HPJ, Best Junior
2007. augusztus 05.
Apatin CAC  
Trifun Mitrovic
fiatal osztály exellent 1. PRM Best Junior, BOB
Ezzel az eredménynel Don Gio szerb Junior Champion lett! Gratulálunk!
2007. augusztus 12.
Jászberény CAC
bíró: Carlo Bala (SRG)
csoport bíró: Carlo Bala (SRG)
fiatal osztály kitűnő I.,HPJ Best Junior, BOB
2007. augusztus 26.
Debrecen CACIB
Dr. Cristian Vintu
jugend class exellent 1 HPJ, Best Junior
2007. szeptember 01.
Tirgu Mures  CVMPIR Club Show 
Bíró: Szabó Sándor
exellent 1 , RPJ, Junior Club Winner, Best junior,
BOB, Junior BIS
2007. szeptember 01.
Tirgu –Mures CACIB-DDS-WINNER Calificare la Crufst
Bíró: Aramis Lim (Ausztrália)
exellent 1, RPJ, Best junior, BOB
Crufts 08 qualification

DonGio ezzel az eredménnyel elérte a Román Junior Champion címet! Gratulálunk!
2007. szeptember 02.
Tirgu-Mures CACIB  
Bíró:  Kelemen  Attila ( Románia)
exellent 1,  RPJ, Best junior, BOB, BOG
2007. november 11
Arad CAC-Derby
Bíró, csoport bíró: Schill Roberto (Rom)
intermediara class:  exellent l CAC
Derby Győztes BOB.BOG.
2007. november 11
Arad Turnuel Championilor
Judge: Daniela Radu
BOG judge:  Stavarache Cristian
champion class: Champion of  Champion BOB. BOG
2007. november 25.
Zagreb Internatonal Dog Show + Club Show 
Jos De Cuyper (B)
intermedial class exellent 1, CAC, CACIB, Club Winner, Zagreb Winner 2007
2008. április 06.
Nagylengyel, CAC
Judge: Eppel János
open class: exellent I., CAC, BOB.
2008. április 20.
Sárvár, CAC
judge: László Erdős
open class: exellent I.CAC, BOB.BOG.III.
2008. április 27.
Miskolc CACIB
judge: Piskay Vladimir(Sk)
open class: exellent l. CAC, CACIB, BOB
2008. május 10.
Bp. CACIB
judge: László Kollonay
open class exellent 1 CAC, R.CACIB
2008. május 18.
Hódmezővásárhely CAC
judge:  Karló Bala (SRB)
Group judge: Dr. Zsuzsanna Balogh
open class exellent 1. CAC BOB.BOG.
2008. május 24.
Varasdin Croatia CACIB
Judge+ group judge :Nenad Vujanivic (HR)
open class exellent 1. CAC, CACIB .BOB. BOG III
2008. május 25.
Slovensky Clubshow Dunajsky Klatov (SK)
Judge:  Simona Satonovna (Cz)
open class exellent 1. CAC.,  Clubwinner  BOB.
2008. június 01.
Székesfehérvár CAC
Judge: László Erdős
Group judge: Marianne Gyárfás
open class: exellent 1. CAC BOB. Res.BOG
2008. június 08.
Tiszafüred CAC
Judge, group judge: László Kollonay
open class exellent I., CAC, BOB, BOGIII.
2008. június 14.
Pécs CACIB
judge: János Eppel
open class exellent 1, CAC, R.CACIB
2008. június 22.
Kaposvár Vadászkutya CAC
judge: Karlo Bala (SGR)
open class exellent 1, CAC, BOB
2008. július 07.
Uzgorod( Ukrajna)  CAC UA TRANSCARPATHIAN CUP-2008
Judge: Oleynikova Zoya(UA)
Group judge: : Shyjan Victor (UA)
open class exellent CAC Best Dog
2008. július 07.
Uzgorod (Ukrajna) Special (club) show of the hunting breeds
Judge: Shyjan Victor (UA)
open class exellent CAC ,Club Winner, Best Dog, BOB.
2008. július 20.
Szombathely CACIB
judge: Piotr Klor (PL)
open class exellent 1, CAC, CACIB, BOB
2008. július 24.
CAC –SPLIT  
judge: Andrew Brace(UK)
open class exellent 1 CAC
2008. július 25.
CACIB-SPLIT  
judge: Per Iversen (N)
open class exellent 1. CAC,CACIB, BOB
2008. július 26.
CAC-SPLIT
judge: Paul Stanton (S),
Group judge:  Mile Aleksoski (MK)
open class exellent 1. CAC, BOB, Res.BOG.
2008. július 27.
CACIB-SPLIT  
judge: Monique van Bremt(B)
open class exellent 1. CAC, R.CACIB
2008. augusztus 31.
CACIB Debrecen
judge: Kelemen Attila
open class exellent I CAC, CACIB, BOB
2008. szeptember 07.
Luxemburg CACIB
judge: Guy Kips (L)
open class exellent 2, R.CAC
2008. szeptember 14.
CAC Ózd
judge: Erdős László
open class exellent I, CAC
2008. október 19.
CAC Szentes
judge: Nagy István
open class exellent I, CAC, BOB
2008. november 15.
CACIB-ClujNapoca
judge: Rafael Malo Alcrudo(ES)
open class: exellent 1, CAC, CACIB, BOB INTERSHOW CHAMPION C.I.E
2008. november 16.
CAC - Derby
judge: Lokodi Zsolt(R)
open class: exellent 1, CAC
DonGio ezzel az eredménnyel elérte a Román Champion címet! Gratulálunk!
2008. november 16.
CH ClujNapoca
judge: Rafael Malo Alcrudo(ES)
CH of CH, BOB
2008. november 28.
Zagreb - Club Specia Show
judge: Tonn Paric(HR)
open class: exellent 1, CAC
2008. november 29.
Zagreb - CACIB
udge: Andzej Mania(PL)
open class: exellent 1, CAC, CACIB, BOB
2008. november 30.
Zagreb - CACIB Central Europe
judge: Vibor Jezek(HR)
open class: exellent 2, R.CAC, R.CACIB
2009.március 29.
Magyarkanizsa CACIB
Judge: Velimir Netkovics (SRB)
champion class:CAC,CACIB.BOB.BOGIII. Champion Of Serbien
2009.április.13.
Szilvásvárad Vadászkutya CAC
judge: Ole Staunskjaer (DK)
champion class:CAC
Hungaria Champion,
Hungária Show Champion
2009. április 19.
Makó CAC
judge: Erdős László (H)
group judge: Hartmann György
champion class:CAC, BOB, BOG III.
2009. május 02.
Timsoara CACIB
judge: Lokodi Zsolt ( R )
group judge: Milivoje Urosevic (SBR)
champion class:CAC, CACIB, BOB, BOG
2009. május 16.
Budapest CACIB
judge: Gyárfás Marianne (H)
champion class:CAC, CACIB
2009. május 17.
Budapest CACIB
judge: Erőds László (H)
champion class:CAC, CACIB, BOB
2009. június 14.
Kaposvár Vadászkutya CAC
judge: Bogdán Imre ( R )
champion class:CAC,
Hungária Grand Champion
2009. augusztus 29.
Debrecen CACIB
judge: Petru Monteanu (Rom)
junior group + junior BIS judge: Korózs András
champion class:CAC, CACIB
2009. szeptember 12.
Kecskemét CACIB
judge: Erdős László,
junior BIS judge: Dr.Váczi-Balogh Zsuzsanna
champion class: R.CAC, R.CACIB
2009.október 11.
World Dog Show Bratislava
judge:Martínez Miquel Ángel (ARG)

exellent 5 (14 champion kanból)
2014.május 09.
Székesfehérvár CACIB
judge: Miklós Levente
Best Veterán, BOB
2014.május 10.
Székesfehérvár CACIB
judge: Eppel János,Miklós Levente,Tamás K.
Best Veterán.BOB.BOG.III.
Veterán Best In Show III.
2014.június 09..
Komárom CACIB
judge: Andrzej Szutkievic (PL)
Best Veterán. Veterán Best In Show III.
Veterán Champion
2014.október 18...
Arad CACIB
judge: Gavril Cenadan (RO)
Best Veterán. Veterán Best In Show III.
2016.június 05.
Grand Prix CACIB Budapest
judge: Mr. Branislav Rajic (SI)
Best Veterán. BOS,
2016.augusztus 28.délután
Velence tó CAC
judge:Csépai István (H)
Best Veterán. BOS,
2016.augusztus 28.délelött
Velence tó CAC
judge: Dr.Miklós Levente
Best Veterán. BOB,